Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/klausutis/domains/klausutis.lt/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 454

Draugiškas internetas

Kurkime saugesnį internetą kartu!

„Draugiškas internetas“ projektas skirtas jaunuoliams, jų tėvams, mokytojams bei visiems, kurie naudojasi internetu. Kitaip tariant, šis projektas paliečia mums visiems labai aktualią tematiką apie neatsiejamą mūsų gyvenimo dalį – skaitmeninę erdvę ir jos keliamus iššūkius.
Saugesnio interneto programą įgyvendinant visose Europos Sąjungos valstybėse, sukurti nacionaliniai Saugesnio interneto centrai, kurie šiuo metu veikia 30 valstybių ir kuriuos vienija INSAFE ir INHOPE tinklai. Projektu siekiama padaryti internetą patikima aplinka, įtraukti vaikus ir jaunimą į saugesnės interneto erdvės kūrimą. Saugesnio interneto centro tikslas yra plėsti saugesnio interneto paslaugų sistemą Lietuvoje teikiant tris svarbiausias paslaugas visuomenei: 1) informavimo, 2) pagalbos linijos ir 3) karštosios linijos. Saugesnio interneto programą įgyvendina Nacionalinė švietimo agentūra kartu su partneriais – LR Ryšių reguliavimo tarnyba, asociacija „Langas į ateitį“ ir VŠĮ „Vaikų linija“.
www.draugiškasinternetas.lt svetainėje galite rasti daugiau naudingos informacijos apie projektą ir įvairių saugaus elgesio internete mokymosi priemonių.
Translate »
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą