Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/klausutis/domains/klausutis.lt/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 454

DUK

1. Koks yra vaikų skaičius grupėse?
Ankstyvojo ugdymo grupėse  – 15 vaikų. Nuo 1-2 metų – 10 vaikų, 2-3 metų – 15 vaikų. 
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse – 20 vaikų.

2. Kur reikėtų kreiptis dėl priėmimo į ikimokyklinio ugdymo įstaigą? 
Priėmimo tvarką į ikimokyklinio ugdymo įstaigas nustato Kauno miesto savivaldybė centralizuoto priėmimo svetainėje. Tėvai (globėjai/rūpintojai) prašymus priimti vaiką į lopšelį-darželį gali pateikti elektroniniu būdu https://i-darzeli.kaunas.lt arba atvykti į ugdymo įstaigą pas pavaduotoją ugdymui, turint vaiko gimimo liudijimą.

3. Ar tėvams reikia mokėti jei vaikas yra priešmokyklinukas?
Valstybė finansuoja 4 ugdymo valandas per dieną (arba 20 valandų per savaitę). Jeigu priešmokyklinėje grupėje vaikas būna ilgiau nei 4 val. per dieną ir gauna maitinimą, tai tėvai moka už vaiko maitinimą, išskyrus pietus, nes mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą turi teisę į nemokamus pietus nevertinant šeimos gaunamų pajamų (nuo 2021 m. liepos 1 d. visiems priešmokyklinukams nemokami pietūs skiriami be atskiro tėvų (globėjų) prašymo).

4. Koks mokestis už darželį?

Atlyginimas už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ugdymo programas, susideda iš atlyginimo už maitinimą ir atlyginimo už ugdymo sąlygų tenkinimą. Išsami informacija apie mokestį už darželį skelbiama skiltyje ,,Mokestis už darželį”

5. Koks darželio darbo laikas?

Darželis dirba nuo 7:30 iki 18:00 val. Esant poreikiui veikia prailginto darbo ikimokyklinio ugdymo ,,Bitučių” grupė 7:00-19:00 val.

Translate »
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą