Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/klausutis/domains/klausutis.lt/public_html/wp-includes/class.wp-scripts.php on line 454

Elektroninės paslaugos

Lopšelyje-darželyje ,,Klausutis” naudojama šiuolaikinė internetinė priemonė ,,Mūsų darželis” , kurioje įstaigos darbuotojai ir tėvai bendrauja siekdami bendro tikslo – kuo geriau išugdyti vaikus.

Saugu. Prieiti gali tik priregistruoti naudotojai, kuriuos registruoja teisę turintys darželio darbuotojai. Kiekvienas naudotojas mato tik jam skirtą informaciją. Duomenis galima atsispausdinti. Serveryje daromos atsarginės duomenų kopijos.

Diskusijos tarp tėvų ir įstaigos darbuotojų. Įstaigos darbuotojai gali perduoti tėvams aktualią informaciją susijusią su jų vaiku, taip pat atsakyti į tėvams iškilusius klausimus. Tėvai patogiu metu gali perduoti įstaigos darbuotojams reikalingą informaciją susijusią su jų vaiku.

Lengvai prieinama nesant darželyje. Prisijungti prie sistemos galima iš bet kurios pasaulio vietos ir tuo metu patogaus įrenginio, turinčio interneto prieigą ir šiuolaikinę programinę įrangą.

Elektroninio dienyno tvarkymo nuostatai

Translate »
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą