#BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2021

Rugsėjo 29 d. lopšelis-darželis „Klausutis“ prisijungė prie Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ (LAGV) ir Geros savijautos klubo „Būk aktyvus“ iniciatyvos dalyvauti tarptautiniame projekte #BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2021. Prisijungdami prie šio projekto, mes prisijungiame ir prie Europos sporto savaitės, kurioje jau septintus metus Europos Komisijos vykdo įvairias iniciatyvas, propaguojančias sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Tai europietiška iniciatyva su visoje Europoje vykstančiais renginiais.

Tam, kad dalyvauti šiame projekte nereikia specialių įgūdžių! Nepriklausomai nuo amžiaus ir sportinės patirties #BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU 2021 projektas kvietė jungtis visas Lietuvos ugdymo, švietimo, sporto, sveikatingumo įstaigas ir šokių, gimnastikos kolektyvus.

Šią dieną įstaigoje vykdėme šokio pamoką, kurios metu mokėmės specialiai Europos sporto savaitei sukurtą šokį, choreografijos autorė – Šokių studijos „Laisvė“ vadovė Neringa Staškūnienė. Projekte dalyvavo 4 grupių vaikučiai, 71 ugdytinis, 6 pedagogės. Mums tai buvo pirmas kartas ir tikrai sakome, kad ne PASKUTINIS!!! Būtinai dalyvausime ir kitais metais.