Kauno  lopšelyje-darželyje ,,Klausutis” Kovo  22 dieną paminėjome – PASAULINĘ  VANDENS  DIENĄ. Vaikai su pedagogėmis kalbėjo apie vandens naudą žmogaus organizmui, ragavo įvairių skonių ir spalvų vandenį, atliko įvairius eksperimentus :

 ,,Saulutės“ grupės vaikai  su auklėtojomis Daiva ir Audrone,  spaudė ir į vandenį maišė citriną,  maišė džiovinto burokėlio miltelių, dėjo agurko, pylė vyšnių sirupo, stebėjo kaip keičiasi spalva, ragavo jas, bet labiausiai jiems patiko vyšnių skonio vanduo.

,,Drugelių” grupės vaikai su auklėtoja Lina  dažė servetėles: Pasiruošiame indelius su vandeniu ir į juos pripilame skirtingų spalvų guašo. Paimame baltas servetėles ir jų vieną galą sumerkiame į vandenį. Visi laukiame rezultato. Stebime kaip servetėlės keičia spalvą.

,,Boružėlių” grupės vaikai su pedagogėm Vilma ir Audrone,  spaudė ir į vandenį maišė citriną, apelsiną,laimo vaisių,  maišė džiovinto burokėlio miltelių, plikino  Erškėtrožių arbatą, stebėjo kaip keičiasi spalva, ragavo jas, žaidė žaidimus užrištom akim reikėjo atpažinti skonį.

,,Zuikučių”grupės vaikai su auklėtoja Aušra  atliko eksperimentus su saldainiais,,Skittles”,

Daug įvairių eksperimentų atliko ,,Bitučių” grupės vaikai su auklėtoja Aurelija. ,,Šokančios razinos” – į gazuotą mineralinį vandenį dėjo razinas ir stebėjo jų šokį. ,,Beorė erdvė stiklainyje” – uždegė žvakę, ant jos užvožė stiklainį ir stebėjo, kad žvakėužgęso pati savaime. Kalbėjo apie deguonies reikšmę žemėje. ,,Spalvoti muilo burbulai” – į spalvotą vandenį pylė aliejaus, tada bėrė druskos, stebėjo kaip į viršų kyla burbulai. Atliko eksperimentą su saldainiais ,,Skittles”.