Lapkričio 6 dieną  darželio darbuotojos šventė Tarptautinę Pyragų Dieną. Kiekviena darbuotoja atnešė savo keptą  gaminį  (pyragą, pyragėlius ar keksiukus)  ir turėjo pasidalinti  jo receptu. O jau pyragų gausybė ir vieni už kitus skanesni… Šventės  sumanytojos ir organizatorės pedagogės Daiva ir Giedra…Kokios kūrybingos ir išradingos ,,Klausučio ” darbuotojos, tikros šaunuolės.

2017- 11-02 darželyje vyko Saugaus eismo popietė ,, Saugus, kai šviečiu…”.Visą savaitę vaikai grupėse kartojo saugaus eismo taisykles, piešė  ženklus . Į šventę buvo atvykusi Kauno Policijos komisariato  Dainavos poskyrio  vyr. policijos  specialistė  Greta. Atsivedė policijos pagalbininką Amsių.  Visi vaikai gavo po dovanėlę – atšvaitą.

 

Visą savaitę nuo 2017-10-23 -iki 10-31 d vaikučiams vyko sporto užsiėmimai ,, SPORTUOJANTIS KORIDORIUS”.Užsiėmimus pravedė neformaliojo ugdymo pedagogė Milda Bagdonienė.

Spalio 18 dieną darželyje organizavome SVEIKATIADOS BĖGIMO MARATONĄ.

Nepriklausomai nuo vaiko asmeniniųar fizinių galimybių, tikslas buvo paskatinti visus vaikus daugiau judėti, pagerinti savo fizinę ir psichinę sveikatą bei sukurti vaikams šventę.Buvo paruoštos Starto bei Finišo lentelės. Pažymėta bėgimo trąsa., paaiškintos bėgimo taisyklės, saugumas. Vaikai dare mankštą darželio kieme pagal muziką, bėgo maratoną aplink darželį.Kiekvienas buvo apdovanotas prizu.

 

Spalio 11 dieną darželyje vyko graži Rudenėlio šventė ,,Bulvė kalbina buroką…“  Veikė vaikų ir tėvelių darbelių parodėlė. Vaikai žaidė, šoko  ir dainavo… Kiek gražuolių daržovių sukosi salėje…. Virėja Beata  su vaikais virė daržovienę…