2018-06-01 d. darželyje  buvo  paminėta Tarptautinė  Vaikų gynimo diena. Šventę organizavo ir pravedė auklėtojos Daiva ir Nadežda.Pasveikino vaikus su vasaros pradžia; paleido į dangų balionus su vaikų spalvotom svajonėm; vaikai kreidelėmis piešė bendrą piešinį. Visiems vaikams ir auklėtojom buvo įteikti diplomai ir padėkos už dalyvavimą  Kauno m. savivaldybės organizuotame projekte ,,Kauno vaikai šypsosi” .  Šventės pabaigoje Naglio tėvai visus  pavaišino ledais .

 

.

 

2018- 05- 31d.  darželyje atšvęstos  priešmokyklinukų  išleistuvės. Vaikai surengė nuotaikingą koncertą, parodė ko išmoko. Vaikus sveikino jų buvusios auklėtojos. Direktorė įteikė gražius diplomus, perskaitė kiekvieno vaiko svajonę. Vėliau šventė persikėlė į sodą, kur vaikai paleido balionus su savo spalvotom  svajonėm; linksminosi drauge su personažu, bei vaišinosi drauge su šeimų nariais.

2018-05-31d. ,,Boružėllių” grupės vaikai dalyvavo  LTOK – Kauno apskrities tarybos tradicinėje sporto šventėje, skirtoje Olimpinei dienai , Tarptautinei vaikų gynimo dienai bei Tarptautinei gamtos apsaugos dienai paminėti. Vaikai dalyvavo olimpiniame myliukės bėgime. Visi vaikai buvo apdovanoti medaliais .

 

2018-05-10 d. darželyje pažymėjome tarptautinę Kamuolio dieną. Ta proga visi vaikai su kamuoliais rikiavosi sporto aikštyne, kur Milda su auklėtoja Giedra pravedė mankštą su kamuoliais. Vėliau visų grupių vaikai pasiskirstė į atskiras zonas ir atliko jiems skirtas užduotis. Visiems buvo daug teigiamų emocijų, smagu.

2018-05-04  vaikai  ruošdamiesi Motinos dienai gamino mamoms dovanas – juostą. Vėliau savo darytas  juostas sukabino kieme, o vakare jas įteikė  savo mamoms .

 

2018-04-30d. vyko vaikų labai mėgiamas šokių projektas ,,Judėkime šokio ritmu”, kur kiekviena grupė  šoko savo paruoštą šokį. Organizavo ir pravedė  šokių šventę Jolanta ir Milda. Visų grupių vaikai smagiai pasišoko ir  buvo apdovanoti.

2018-04-10d. įstaigos ugdytinių komanda dalyvavo  ,,Lietuvos Mažųjų Žaidynių”II ture.  Komandos varžėsi 5 rungtyse.Po įnirtingos kovos , iškovojome I vietą ir  kelionę į baigiamąjį festivalį Alytuje, Gegužės 12 dieną.

Sveikiname ir džiaugiamės mūsų komanda.  Komandą treniruoja ir paruošė žaidynėms  Milda Bagdonienė, jai padėjo  auklėtoja Deimantė.

.

.

.

2018-03 19-24 d. darželyje vyko ,,Savaitė be patyčių” , kurios metu su vaikais buvo kalbamasi  apie vaikų elgesį, koks turi būti draugas, kad negalima šaipytis, tyčiotis iš kito… ,,Bitučių” gupės vaikai dažytais delnukais  siuntė  palinkėjimus draugui, ,,Boružiukai “piešė  draugų portretus, jungė juos į bendrą paveikslą, ,,Zuikučiai” ir ,,Drugeliai”gamino ir  vieni kitiems dovanojo gėlytes…

 

Nuo 2018- 03-15  darželio vaikučiai dalyvauja IKI prekybos centro organizuojamoje akcijoje – projekte ,,SODINČIUS”,  kur nori laimėti  šiltnamį  savo įstaigai. Visų grupių vaikai piešė svajonių šiltnamius, tačiau gražiausiu ir įstaigai atstovauti šiame konkurse išrinktas  ,,Bitučių Ūkelis”. Prašome tėvelių  ir visų Feisbuko draugų balsuoti ir padėti laimėti…

,,Drugelių” grupės vaikų pieštas šiltnamis ,,Drugelių Svajonių šiltnamis” dalyvauja kitame konkurse  ,,Auginu pats – Auginu  Lietuvai”,  kurį organizuoja  Žemės ūkio rūmai ir taip pat bus galima balsuoti.

KVIEČIAME  PALAIKYTI   VAIKUČIUS

 

2018-03-12d. darželyje  vyko Tikrepšio  festivalis, skirtas Kovo 11 – ajai. Jį organizavo RIUKKPA, o pravedė Milda Bagdonienė. Vaikai  darė mankštą, apšilimo pratimus, varžėsi tarpusavyje estafečių rungtyse, varėsi kamuolį ir mėtė į krepšį.

 

2018-03-09 iškilmingai  paminėjome KOVO 11-ają, renginį skyrėme Lietuvos  100 -mečiui. Išvakarėse į įstaigą buvo pristatyti nauji gražūs J.Statkevičiaus pasiūti tautiniai rūbai. Jais papuošėme 20 vaikučių – gavome Aukštaičių regiono rūbus. Prisiminėme ir pakartojome  pagrindines žinias  viktorinoje apie Lietuvą, kurią pravedė logopedė Kazytė; deklamavo eilėraščius, šoko , žaidė bei dainavo.    Šventės pabaigoje vaikai piešė, spalvino Lietuvos kontūrus bei vėliavą – visi buvo suklijuoti į vieną bendrą, didelį paveikslą…

 

 

 

. 

 

 

 

2018-03-07 darželyje  vyko Lietuvos Vaikų Žaidynių I etapas, kurias organizavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir RIUKKPA. ,, Boružėlių “ir ,,Drugelių” grupių vaikai varžėsi penkiose estafetėse. Visi žaidynių dalyviai  buvo apdovanoti  diplomais. Žaidynes organizavo ir pravedė  kūno kultūros pedagogė  Milda Bagdonienė ir auklėtoja  Deimantė Ciparytė.

2018-03-06  logopedė K.Urniežienė  su keliais vaikučiais dalyvavo Kauno  l. d. ,,Svirnelis”  bendradarbiavimo projekto  ,,Draugystės spalvos”  baigiamajame renginyje, skirtame vaikų komunikacinių  gebėjimų  ugdymui .  Vaikai atliko įvairias užduotis, piešė draugų veidukus, žaidė, susipažino su vaikais iš kitų darželių .  Grįžo linksmi, laimingi…

 

..