Mūsų darželyje birželio 14-18 dienomis vyko vasaros stovykla. Kiekviena stovyklos diena prasidėdavo vaikų kurta stovyklos skanduote ir linksmu, nuotaikingu ritminiu šokiu.

Pirmoji stovyklos diena– stovyklos atidarymo diena, palapinių miestelio įkūrimas, pramogos su muilo burbulais ir vandens balionais. Iškėlėme stovyklos vėliavą, direktorė pasveikino visus stovyklautojus, linkėjo vaikams kūrybingos ir smagios stovyklos, šiltos ir linksmos vasaros. Šioje dienoje įkūrėme palapinių miestelį, kurios veikla vaikams buvo smagi ir linksma. Vaikai iš karto suprato, kaip smagu gyventi palapinėje. O vėliau vyko muilo burbulų pūtimo ir vandens balionų pramogos.

 

 

Antroji stovyklos diena – spalvų diena. Spalvų dienoje vyravo vaikų kūrybinė, meninė raiška. Vaikai piešė lauke ant įvairaus paviršiaus, ant tarp medžių ištemptos plėvelės, tapetų, akmenėlių, lauko grindinio. Spalvų dienoje vaikai naudojo įvairiausias piešimo technikas (guašą, akvarelę, pieštukus, kreideles), piešė ne tik teptukais, bet ir savo pirštukais.

 

 

Trečioji stovyklos diena– buvo skirta fiziniam aktyvumui, olimpinei dienai paminėti. Šios vasaros sttovyklos dienos metu vyko olimpinis festivalis „Olimpinio kamuolio linksmybės“, stiprinome vaikų fizinį aktyvumą, tenkinome prigimtinį vaikų judėjimo poreikį, olimpinę kultūrą. Suteikėm vaikams žinių apie olimpinį judėjimą, olimpinių žaidynių sporto šakas, olimpines vertybes, kilnų elgesį sporte. Visi susirinkę lauko aikštelėje atlikome vasaros olimpinių žaidynių talismanų Miraitowa ir Someity mankštą ir aštuonias olimpines sportines užduotis.

 

 

Ketvirtoji stovyklos diena – STEAM diena, kurioje grupių mokytojos stengėsi, kad užsiėmimo metu vaikai patobulintų turimus įgūdžius, išbandytų ir atrastų naują meninės raiškos veiklas. Smalsieji stovyklautojai  eksperimentavo su įvairia gamtine medžiaga, kurią radome mūsų darželio lauko teritorijoje. Vaikai kūrė iš įvairiausių žolynų paveikslus. Įvairaus dydžio akmenukus pavertė vabaliukais, boružėlėmis. Maišydami guašo spalvas margino, spalvino įvairaus dydžio sausas šakas paversdami jas gyvatėmis. Patys mažiausieji mūsų draugai tiesiog tyrinėjo, stebėjo, domėjosi teritorijoje augančiais augalais, jų formomis, spalvomis, bandė dėlioti įvairius ornamentus iš jų.

 

Penktąją, paskutinę, vasaros stovyklos dieną vainikavo draugystės piknikas. Vaikai ragavo, degustavo sveikuoliškas vaišes, sezonines uogas.

Vasaros stovyklos veiklos buvo ne tik įdomios, bet ir labai smagios. Netrūko vaikiško juoko ir gerų emocijų. Praleidome nuotykių kupiną savaitę su darželio draugais, trumpam pabėgdami nuo virtualaus pasaulio. Sakome iki, ir būtinai susitiksime kitais metais su naujomis idėjomis ir veiklomis.