2019 – 02 mėn. mūsų darželio „Klausutis“ pedagogės : Giedra Kazlauskienė ir Nadežda Zalevskaja sėkmingai pradėjo dalyvauti tarptautinėje „eTwinning“ programoje. Dalyvaudamos vaikų projektuose ir su Europos švietimo įstaigomis dalinasi inovatyviomis vaikų meninio ugdymo idėjomis, bei garsina darželį. Virtualaus bendradarbiavimo projektai integruojami į ikimokyklinio ugdymo turinį, siekiant efektyviau plėtoti vaikų sėkmingam ugdymui(si) būtinas kompetencijas. Vykdydami „eTwinning“ projektinę veiklą, susipažįstame su kitų šalių kultūra, tradicijomis, švietimo sistemomis, tobuliname bendravimo užsienio kalba įgūdžius, išbandome ir pritaikome IKT naujoves.

Šiais metais vykdytas ir baigtas pedagogės Giedros Kazlauskienės su „Drugelių“ grupės vaikais tarptautinis vaikų projektas „VALENTINO KORTELIŲ MAINAI“. Tai meno projektas, susijęs su rankų darbo gamyba Valentino kortelių ir jų siuntimu paštu.Projektas, skirtas 5-9 metų vaikams. Vaikai Valentino korteles gamina naudodami įvairius išteklius, jie gali piešti, dažyti, supjaustyti ir klijuoti popierių ir t.t . Mokytojai fotografuoja, kai vaikai kuria korteles.

Pabaigoje rengiame įvairių mokyklų kortelių galeriją. Dar daugiau pristatome „Twinspace“ mokinių, kurie daro korteles, nuotraukas. Virtualioje bendradarbiavimo erdvėje „Twinspace“  su  partneriais iš Ispanijos,Turkijos,Latvijos, Slovėnijos, Graikijos, Lenkijos teikėme informaciją apie nuveiktus darbus, dalinomės pastebėjimais ir vertingomis nuorodomis.